Heatresultat Haninge 210612_13

Heat: 1 Resultat Omg Omg 1
Klass: Mini  
Placering Startnr Namn Poäng Anm
1 7 Emil H Larsson 10  
2 34 Liam Eriksson 10  
3 66 Felix Lundgren 10  
4 91 Lukas Fransson 10  
5 93 Ellah Lundmark 10  
6        
7        
8        
9        
Heat: 2 Resultat Omg Omg 1
Klass: Mini  
Placering Startnr Namn Poäng Anm
1 61 Viktor Bengtsson 10  
2 11 Wilma Berglund 10  
3 15 Pontus Karlsson 10  
4 36 Albin Malmkvist 10  
5 8 Erik Benton 10  
6        
7        
8        
9        
Heat: 3 Resultat Omg Omg 1
Klass: Mini  
Placering Startnr Namn Poäng Anm
1 43 Sebbe Eklund 10  
2 94 Hugo Björk 10  
3 13 Leo Pettersson 10  
4 32 Isabell Holmkvist 10  
5 12 Jack Arvidsson 10  
6        
7        
8        
9        
Heat: 4 Resultat Omg Omg 1
Klass: Xtreme Junior  
Placering Startnr Namn Poäng Anm
1 373 Amadeus Thituson 10  
2 331 Isac Nordbeck 7  
3        
4        
5        
6        
7        
8        
9        
Heat: 5 Resultat Omg Omg 1
Klass: 85cc  
Placering Startnr Namn Poäng Anm
1 24 Vilgot Wetter 10  
2 75 Pär Ekström 7  
3 55 Rasmus Lidman 5  
4 33 Hannes Hägg 0 DNF 
5 6 Mealine Lunde 0 DNF 
6 5 Devin Berryll 0 DNF 
7        
8        
9        
Heat: 6 Resultat Omg Omg 1
Klass: 85cc  
Placering Startnr Namn Poäng Anm
1 28 Olle Strömberg 10  
2 81 Oscar Fransson 7  
3 72 William Grängstedt 5  
4 47 Liam Hägg 3  
5 92 Oliwer Lundmark 2  
6 83 Ludvig Fransson 1  
7        
8        
9        
Heat: 7 Resultat Omg Omg 1
Klass: 85cc  
Placering Startnr Namn Poäng Anm
1 82 Ebbe Strömberg 10 Tjuv
2 17 Wiktor Wallin 7  
3 51 Elias Johansson Åkerlund 5  
4 18 Eddie Jonsson Persson 3  
5 8 Charlie Höglund 2  
6 14 Ellie Atterblad 1  
7        
8        
9        
Heat: 8 Resultat Omg Omg 1
Klass: 85cc  
Placering Startnr Namn Poäng Anm
1 44 Alfred Eriksson 10  
2 7 Hampus Hagström 7  
3 88 Charlie Rosmalm sebom 5  
4 45 Elis Rippe 3  
5 22 Molly Lundgren 2  
6        
7        
8        
9        
Heat: 9 Resultat Omg Omg 1
Klass: 40+ Veteran  
Placering Startnr Namn Poäng Anm
1 888 Mats Sebom 10  
2 816 Johan Eklund 7  
3 802 Tomas Boklund 5  
4 812 Christian Eklund 3  
5 818 Johan Elovsson 2  
6        
7        
8        
9        
Heat: 10 Resultat Omg Omg 1
Klass: 40+ Veteran  
Placering Startnr Namn Poäng Anm
1 885 Anders Martinsson 10  
2 876 Thomas Agerheim 7  
3 871 Johan Darbom 5  
4 868 Hans-Erik Sjöberg 0 DNF 
5        
6        
7        
8        
9        
Heat: 11 Resultat Omg Omg 1
Klass: 40+ Veteran  
Placering Startnr Namn Poäng Anm
1 815 Mattias Franzen 10  
2 881 Patrik Berryll 7  
3 859 Peter Brunzell 5  
4 893 Tomas Andersson 3  
5        
6        
7        
8        
9        
Heat: 12 Resultat Omg Omg 1
Klass: 125cc  
Placering Startnr Namn Poäng Anm
1 113 Loke Pettersson 10  
2 170 Erik Andersson 7  
3 144 Elias Nilsson 5  
4 132 Josefin Holmkvist 3  
5 128 Oliwer Lidman 0 DNF 
6 135 Jesper Jansson 0 DNF 
7        
8        
9        
Heat: 13 Resultat Omg Omg 1
Klass: 125cc  
Placering Startnr Namn Poäng Anm
1 102 Jonathan Rådström 10  
2 182 Robin Lejtorp 7  
3 172 Gustav Atteblad 5  
4 110 Maximus Joge 3  
5 197 Oskar Nord-Jansson 2  
6 140 Alex Lindeqvist 0 DNF 
7        
8        
9        
Heat: 14 Resultat Omg Omg 1
Klass: 125cc  
Placering Startnr Namn Poäng Anm
1 111 Eivind Walfridsson Dahl 10  
2 108 Einar Friberg 7  
3 134 Erik Nilsson 5  
4 120 Emil Naessen 3  
5 189 Alfred Åhlander 0 DNF 
6        
7        
8        
9        
Heat: 15 Resultat Omg Omg 1
Klass: 250cc  
Placering Startnr Namn Poäng Anm
1 252 Marcus Svensson 10  
2 280 Rasmus Brunnkvist 7  
3 285 Eric Bönström 5  
4 277 Roger Lindberg 3  
5        
6        
7        
8        
9        
Heat: 16 Resultat Omg Omg 1
Klass: 250cc  
Placering Startnr Namn Poäng Anm
1 232 Rickard Landholm 10  
2 258 Casper Granfors 7  
3 204 Sebastian Ainerfors 5  
4        
5        
6        
7        
8        
9        
Heat: 17 Resultat Omg Omg 1
Klass: 650cc  
Placering Startnr Namn Poäng Anm
1 603 Noel Eliasson 10  
2 691 Johan Fransson 7  
3 680 Joakim Eriksson 5  
4 658 Linus Andersen 3  
5 609 Rikard johansson 2  
6        
7        
8        
9        
Heat: 18 Resultat Omg Omg 1
Klass: 650cc  
Placering Startnr Namn Poäng Anm
1 605 Mattias Andersson 10  
2 650 Felicia Walfridson 7  
3 645 William Franzén 5  
4 682 Alexandra Lejtorp 3  
5 620 Felicia Grundtman 2  
6        
7        
8        
9        
Heat: 19 Resultat Omg Omg 1
Klass: Xtreme  
Placering Startnr Namn Poäng Anm
1 1 Tommie Svärd 10  
2 189 Algot Hammarqvist 7  
3 87 Peter Gillberg 5  
4 141 Fredrik Köhler 3 OBS
5 24 Peter Wall 2  
6 912 Matilda Adolfsson 1  
7        
8        
9        
Heat: 20 Resultat Omg Omg 1
Klass: Xtreme  
Placering Startnr Namn Poäng Anm
1 94 Hampus Wretman 10  
2 144 Martin Stigh 7  
3 47 Jimmy Karlsson 5  
4 44 Kalle Göthesson 3  
5 27 Johan Reuterholt 2  
6 13 Mickael Jansson 0 DNS 
7        
8        
9        
Heat: 21 Resultat Omg Omg 1
Klass: Xtreme  
Placering Startnr Namn Poäng Anm
1 70 Marcus Agerheim 10  
2 96 Kim Koivio 7  
3 66 Max Rundberg 5  
4 20 Jimmy Bergander 3  
5 111 Jonatan Hoffman 2  
6 37 Henrik Lindholm 1  
7        
8        
9        
Heat: 22 Resultat Omg Omg 1
Klass: Xtreme  
Placering Startnr Namn Poäng Anm
1 161 Patrik Hallberg 10  
2 4 Micke Göthesson 7  
3 50 Rickard Jonsson 5  
4 25 Johan Birgersson 3  
5 5 Martin Berglund 0 DNF 
6 137 Rasmus Roos 0 DNF 
7        
8        
9        
Heat: 23 Resultat Omg Omg 1
Klass: Xtreme  
Placering Startnr Namn Poäng Anm
1 124 Sebastian Enholm 10  
2 101 Gunnar Ullén 7  
3 73 Magnus Thituson 5  
4 40 Marcus Hellman 3  
5 190 Hampus Rådström 2  
6        
7        
8        
9        
Heat: 24 Resultat Omg Omg 1
Klass: Xtreme  
Placering Startnr Namn Poäng Anm
1 69 Charlie Agerheim 10  
2 80 Erik Eriksson 7  
3 79 Mats Zetterström 5  
4 64 Anders Sakofall 3  
5 45 Jens Rippe 2  
6        
7        
8        
9        
Heat: 25 Resultat Omg Omg 2
Klass: Mini  
Placering Startnr Namn Poäng Anm
1 7 Emil H Larsson 10  
2 12 Jack Arvidsson 10  
3 8 Erik Benton 10  
4 13 Leo Pettersson 10  
5 66 Felix Lundgren 10  
6        
7        
8        
9        
Heat: 26 Resultat Omg Omg 2
Klass: Mini  
Placering Startnr Namn Poäng Anm
1 34 Liam Eriksson 10  
2 15 Pontus Karlsson 10  
3 93 Ellah Lundmark 10  
4 91 Lukas Fransson 10  
5 36 Albin Malmkvist 10  
6        
7        
8        
9        
Heat: 27 Resultat Omg Omg 2
Klass: Mini  
Placering Startnr Namn Poäng Anm
1 11 Wilma Berglund 10  
2 61 Viktor Bengtsson 10  
3 43 Sebbe Eklund 10  
4 94 Hugo Björk 10  
5 32 Isabell Holmkvist 10  
6        
7        
8        
9        
Heat: 28 Resultat Omg Omg 2
Klass: Xtreme Junior  
Placering Startnr Namn Poäng Anm
1 331 Isac Nordbeck 10  
2 373 Amadeus Thituson 7  
3        
4        
5        
6        
7        
8        
9        
Heat: 29 Resultat Omg Omg 2
Klass: 85cc  
Placering Startnr Namn Poäng Anm
1 82 Ebbe Strömberg 10  
2 72 William Grängstedt 7  
3 5 Devin Berryll 5  
4 18 Eddie Jonsson Persson 3  
5 81 Oscar Fransson 0 DNF 
6 7 Hampus Hagström 0 SV 
7        
8        
9        
Heat: 30 Resultat Omg Omg 2
Klass: 85cc  
Placering Startnr Namn Poäng Anm
1 17 Wiktor Wallin 10  
2 88 Charlie Rosmalm sebom 7  
3 45 Elis Rippe 5  
4 22 Molly Lundgren 3  
5 14 Ellie Atterblad 2  
6 51 Elias Johansson Åkerlund 0 SV  Ej alt.
7        
8        
9        
Heat: 31 Resultat Omg Omg 2
Klass: 85cc  
Placering Startnr Namn Poäng Anm
1 55 Rasmus Lidman 10  
2 24 Vilgot Wetter 7  
3 44 Alfred Eriksson 5  
4 8 Charlie Höglund 3  
5 83 Ludvig Fransson 0 DNF 
6 33 Hannes Hägg 0 SV Ej alt.
7        
8        
9        
Heat: 32 Resultat Omg Omg 2
Klass: 85cc  
Placering Startnr Namn Poäng Anm
1 28 Olle Strömberg 10  
2 75 Pär Ekström 7  
3 6 Mealine Lunde 5  
4 47 Liam Hägg 3  
5 92 Oliwer Lundmark 2  
6        
7        
8        
9        
Heat: 33 Resultat Omg Omg 2
Klass: 40+ Veteran  
Placering Startnr Namn Poäng Anm
1 812 Christian Eklund 10  
2 885 Anders Martinsson 7  
3 893 Tomas Andersson 5  
4 859 Peter Brunzell 3  
5 888 Mats Sebom 2  
6        
7        
8        
9        
Heat: 34 Resultat Omg Omg 2
Klass: 40+ Veteran  
Placering Startnr Namn Poäng Anm
1 881 Patrik Berryll 10  
2 876 Thomas Agerheim 7  
3 816 Johan Eklund 5  
4 871 Johan Darbom 3  
5        
6        
7        
8        
9        
Heat: 35 Resultat Omg Omg 2
Klass: 40+ Veteran  
Placering Startnr Namn Poäng Anm
1 815 Mattias Franzen 10  
2 818 Johan Elovsson 7  
3 802 Tomas Boklund 5  
4 868 Hans-Erik Sjöberg 0 DNF 
5        
6        
7        
8        
9        
Heat: 36 Resultat Omg Omg 2
Klass: 125cc  
Placering Startnr Namn Poäng Anm
1 134 Erik Nilsson 10  
2 111 Eivind Walfridsson Dahl 7  
3 140 Alex Lindeqvist 5  
4 182 Robin Lejtorp 3  
5 172 Gustav Atteblad 2  
6 110 Maximus Joge 1  
7        
8        
9        
Heat: 37 Resultat Omg Omg 2
Klass: 125cc  
Placering Startnr Namn Poäng Anm
1 128 Oliwer Lidman 10  
2 102 Jonathan Rådström 7  
3 170 Erik Andersson 5  
4 189 Alfred Åhlander 3  
5 132 Josefin Holmkvist 2  
6 135 Jesper Jansson 1  
7        
8        
9        
Heat: 38 Resultat Omg Omg 2
Klass: 125cc  
Placering Startnr Namn Poäng Anm
1 144 Elias Nilsson 10  
2 113 Loke Pettersson 7  
3 108 Einar Friberg 5  
4 120 Emil Naessen 3  
5 197 Oskar Nord-Jansson 2  
6        
7        
8        
9        
Heat: 39 Resultat Omg Omg 2
Klass: 250cc  
Placering Startnr Namn Poäng Anm
1 285 Eric Bönström 10  
2 232 Rickard Landholm 7  
3 258 Casper Granfors 5  
4 277 Roger Lindberg 0 DNS 
5        
6        
7        
8        
9        
Heat: 40 Resultat Omg Omg 2
Klass: 250cc  
Placering Startnr Namn Poäng Anm
1 252 Marcus Svensson 10  
2 280 Rasmus Brunnkvist 7  
3 204 Sebastian Ainerfors 5  
4        
5        
6        
7        
8        
9        
Heat: 41 Resultat Omg Omg 2
Klass: 650cc  
Placering Startnr Namn Poäng Anm
1 691 Johan Fransson 10  
2 605 Mattias Andersson 7  
3 645 William Franzén 5  
4 680 Joakim Eriksson 3  
5 650 Felicia Walfridson 2  
6        
7        
8        
9        
Heat: 42 Resultat Omg Omg 2
Klass: 650cc  
Placering Startnr Namn Poäng Anm
1 658 Linus Andersen 10  
2 603 Noel Eliasson 7  
3 609 Rikard johansson 5  
4 682 Alexandra Lejtorp 3  
5 620 Felicia Grundtman 2  
6        
7        
8        
9        
Heat: 43 Resultat Omg Omg 2
Klass: Xtreme  
Placering Startnr Namn Poäng Anm
1 66 Max Rundberg 10  
2 70 Marcus Agerheim 7  
3 96 Kim Koivio 5  
4 25 Johan Birgersson 3  
5 144 Martin Stigh 2  
6 141 Fredrik Köhler 1  
7        
8        
9        
Heat: 44 Resultat Omg Omg 2
Klass: Xtreme  
Placering Startnr Namn Poäng Anm
1 124 Sebastian Enholm 10  
2 80 Erik Eriksson 7  
3 73 Magnus Thituson 5  
4 50 Rickard Jonsson 3  
5 79 Mats Zetterström 2  
6 912 Matilda Adolfsson 1  
7        
8        
9        
Heat: 45 Resultat Omg Omg 2
Klass: Xtreme  
Placering Startnr Namn Poäng Anm
1 20 Jimmy Bergander 10  
2 161 Patrik Hallberg 7  
3 94 Hampus Wretman 5  
4 87 Peter Gillberg 3  
5 37 Henrik Lindholm 0 DNS 
6 5 Martin Berglund 0 DNS 
7        
8        
9        
Heat: 46 Resultat Omg Omg 2
Klass: Xtreme  
Placering Startnr Namn Poäng Anm
1 69 Charlie Agerheim 10  
2 189 Algot Hammarqvist 7  
3 4 Micke Göthesson 5  
4 24 Peter Wall 3  
5 111 Jonatan Hoffman 2  
6 64 Anders Sakofall 1  
7        
8        
9        
Heat: 47 Resultat Omg Omg 2
Klass: Xtreme  
Placering Startnr Namn Poäng Anm
1 40 Marcus Hellman 10  
2 190 Hampus Rådström 7  
3 137 Rasmus Roos 5  
4 27 Johan Reuterholt 3  
5 45 Jens Rippe 2  
6        
7        
8        
9        
Heat: 48 Resultat Omg Omg 2
Klass: Xtreme  
Placering Startnr Namn Poäng Anm
1 1 Tommie Svärd 10  
2 101 Gunnar Ullén 7  
3 47 Jimmy Karlsson 5  
4 44 Kalle Göthesson 3  
5 13 Mickael Jansson 0 DNS 
6        
7        
8        
9        
Heat: 49 Resultat Omg Omg 3
Klass: Mini  
Placering Startnr Namn Poäng Anm
1 11 Wilma Berglund 10  
2 94 Hugo Björk 10  
3 15 Pontus Karlsson 10  
4 91 Lukas Fransson 10  
5 32 Isabell Holmkvist 10  
6        
7        
8        
9        
Heat: 50 Resultat Omg Omg 3
Klass: Mini  
Placering Startnr Namn Poäng Anm
1 66 Felix Lundgren 10  
2 13 Leo Pettersson 10  
3 93 Ellah Lundmark 10  
4 36 Albin Malmkvist 10  
5 8 Erik Benton 10  
6        
7        
8        
9        
Heat: 51 Resultat Omg Omg 3
Klass: Mini  
Placering Startnr Namn Poäng Anm
1 34 Liam Eriksson 10  
2 7 Emil H Larsson 10  
3 43 Sebbe Eklund 10  
4 12 Jack Arvidsson 10  
5 61 Viktor Bengtsson 10  
6        
7        
8        
9        
Heat: 52 Resultat Omg Omg 3
Klass: Xtreme Junior  
Placering Startnr Namn Poäng Anm
1 331 Isac Nordbeck 10  
2 373 Amadeus Thituson 7  
3        
4        
5        
6        
7        
8        
9        
Heat: 53 Resultat Omg Omg 3
Klass: 85cc  
Placering Startnr Namn Poäng Anm
1 44 Alfred Eriksson 10  
2 75 Pär Ekström 7  
3 14 Ellie Atterblad 5  
4 5 Devin Berryll 0 DNF 
5 81 Oscar Fransson 0 SV 
6 33 Hannes Hägg 0 DNS 
7        
8        
9        
Heat: 54 Resultat Omg Omg 3
Klass: 85cc  
Placering Startnr Namn Poäng Anm
1 24 Vilgot Wetter 10  
2 6 Mealine Lunde 7  
3 28 Olle Strömberg 5  
4 51 Elias Johansson Åkerlund 3  
5 47 Liam Hägg 2  
6 45 Elis Rippe 1  
7        
8        
9        
Heat: 55 Resultat Omg Omg 3
Klass: 85cc  
Placering Startnr Namn Poäng Anm
1 7 Hampus Hagström 10  
2 88 Charlie Rosmalm sebom 7  
3 82 Ebbe Strömberg 5  
4 18 Eddie Jonsson Persson 3  
5 17 Wiktor Wallin 2  
6 8 Charlie Höglund 1  
7        
8        
9        
Heat: 56 Resultat Omg Omg 3
Klass: 85cc  
Placering Startnr Namn Poäng Anm
1 55 Rasmus Lidman 10  
2 72 William Grängstedt 7  
3 92 Oliwer Lundmark 5  
4 83 Ludvig Fransson 3  
5 22 Molly Lundgren 2  
6        
7        
8        
9        
Heat: 57 Resultat Omg Omg 3
Klass: 40+ Veteran  
Placering Startnr Namn Poäng Anm
1 876 Thomas Agerheim 10  
2 885 Anders Martinsson 7  
3 818 Johan Elovsson 5  
4 888 Mats Sebom 3  
5 802 Tomas Boklund 0 DNF 
6        
7        
8        
9        
Heat: 58 Resultat Omg Omg 3
Klass: 40+ Veteran  
Placering Startnr Namn Poäng Anm
1 881 Patrik Berryll 10  
2 859 Peter Brunzell 7  
3 812 Christian Eklund 5  
4 871 Johan Darbom 3  
5        
6        
7        
8        
9        
Heat: 59 Resultat Omg Omg 3
Klass: 40+ Veteran  
Placering Startnr Namn Poäng Anm
1 815 Mattias Franzen 10  
2 868 Hans-Erik Sjöberg 7  
3 816 Johan Eklund 5  
4 893 Tomas Andersson 3  
5        
6        
7        
8        
9        
Heat: 60 Resultat Omg Omg 3
Klass: 125cc  
Placering Startnr Namn Poäng Anm
1 144 Elias Nilsson 10  
2 128 Oliwer Lidman 7  
3 140 Alex Lindeqvist 5  
4 132 Josefin Holmkvist 3  
5 110 Maximus Joge 2  
6 197 Oskar Nord-Jansson 0 DNF 
7        
8        
9        
Heat: 61 Resultat Omg Omg 3
Klass: 125cc  
Placering Startnr Namn Poäng Anm
1 102 Jonathan Rådström 10  
2 113 Loke Pettersson 7  
3 111 Eivind Walfridsson Dahl 5  
4 170 Erik Andersson 3  
5 182 Robin Lejtorp 2  
6 108 Einar Friberg 1  
7        
8        
9        
Heat: 62 Resultat Omg Omg 3
Klass: 125cc  
Placering Startnr Namn Poäng Anm
1 134 Erik Nilsson 10  
2 120 Emil Naessen 7  
3 172 Gustav Atteblad 5  
4 135 Jesper Jansson 3  
5 189 Alfred Åhlander 2  
6        
7        
8        
9        
Heat: 63 Resultat Omg Omg 3
Klass: 250cc  
Placering Startnr Namn Poäng Anm
1 285 Eric Bönström 10  
2 232 Rickard Landholm 7  
3 277 Roger Lindberg 5  
4 280 Rasmus Brunnkvist 0 DNF 
5        
6        
7        
8        
9        
Heat: 64 Resultat Omg Omg 3
Klass: 250cc  
Placering Startnr Namn Poäng Anm
1 252 Marcus Svensson 10  
2 258 Casper Granfors 7  
3 204 Sebastian Ainerfors 5  
4        
5        
6        
7        
8        
9        
Heat: 65 Resultat Omg Omg 3
Klass: 650cc  
Placering Startnr Namn Poäng Anm
1 650 Felicia Walfridson 10  
2 680 Joakim Eriksson 7  
3 645 William Franzén 5  
4 609 Rikard johansson 3  
5 620 Felicia Grundtman 2  
6        
7        
8        
9        
Heat: 66 Resultat Omg Omg 3
Klass: 650cc  
Placering Startnr Namn Poäng Anm
1 658 Linus Andersen 10  
2 603 Noel Eliasson 7  
3 691 Johan Fransson 5  
4 682 Alexandra Lejtorp 3  
5 605 Mattias Andersson 2  
6        
7        
8        
9        
Heat: 67 Resultat Omg Omg 3
Klass: Xtreme  
Placering Startnr Namn Poäng Anm
1 1 Tommie Svärd 10  
2 66 Max Rundberg 7  
3 4 Micke Göthesson 5  
4 50 Rickard Jonsson 0 DNF 
5 37 Henrik Lindholm 0 DNF 
6 5 Martin Berglund 0 DNS 
7        
8        
9        
Heat: 68 Resultat Omg Omg 3
Klass: Xtreme  
Placering Startnr Namn Poäng Anm
1 20 Jimmy Bergander 10  
2 44 Kalle Göthesson 7  
3 45 Jens Rippe 5  
4 80 Erik Eriksson 3  
5 24 Peter Wall 2  
6 96 Kim Koivio 0 SV Ej alt.
7        
8        
9        
Heat: 69 Resultat Omg Omg 3
Klass: Xtreme  
Placering Startnr Namn Poäng Anm
1 124 Sebastian Enholm 10  
2 94 Hampus Wretman 7  
3 25 Johan Birgersson 5  
4 70 Marcus Agerheim 3  
5 137 Rasmus Roos 2  
6 79 Mats Zetterström 1  
7        
8        
9        
Heat: 70 Resultat Omg Omg 3
Klass: Xtreme  
Placering Startnr Namn Poäng Anm
1 111 Jonatan Hoffman 10  
2 101 Gunnar Ullén 7  
3 73 Magnus Thituson 5  
4 27 Johan Reuterholt 3  
5 144 Martin Stigh 2  
6 190 Hampus Rådström 1  
7        
8        
9        
Heat: 71 Resultat Omg Omg 3
Klass: Xtreme  
Placering Startnr Namn Poäng Anm
1 161 Patrik Hallberg 10  
2 87 Peter Gillberg 7  
3 141 Fredrik Köhler 5  
4 40 Marcus Hellman 3  
5 13 Mickael Jansson 0 DNS 
6        
7        
8        
9        
Heat: 72 Resultat Omg Omg 3
Klass: Xtreme  
Placering Startnr Namn Poäng Anm
1 189 Algot Hammarqvist 10  
2 69 Charlie Agerheim 7  
3 47 Jimmy Karlsson 5  
4 64 Anders Sakofall 3  
5 912 Matilda Adolfsson 2  
6        
7        
8        
9        
Heat: 73 Resultat Omg C-Final
Klass: 85cc  
Placering Startnr Namn Poäng Anm
1 33 Hannes Hägg 10  
2 81 Oscar Fransson 7  
3 47 Liam Hägg 5  
4 51 Elias Johansson Åkerlund 3  
5 8 Charlie Höglund 2  
6 83 Ludvig Fransson 1  
7 22 Molly Lundgren 0  
8 14 Ellie Atterblad 0  
9 5 Devin Berryll 0 DNF 
Heat: 74 Resultat Omg C-Final
Klass: Xtreme  
Placering Startnr Namn Poäng Anm
1 73 Magnus Thituson 10  
2 47 Jimmy Karlsson 7  
3 111 Jonatan Hoffman 5  
4 141 Fredrik Köhler 3  
5 25 Johan Birgersson 2  
6 190 Hampus Rådström 1  
7 144 Martin Stigh 0  
8 44 Kalle Göthesson 0  
9 96 Kim Koivio 0 DNF 
Heat: 75 Resultat Omg B-Final
Klass: 85cc  
Placering Startnr Namn Poäng Anm
1 81 Oscar Fransson 10  
2 6 Mealine Lunde 7  
3 7 Hampus Hagström 5  
4 33 Hannes Hägg 3  
5 92 Oliwer Lundmark 2 DNFF 
6 18 Eddie Jonsson Persson 1 DNFF 
7 88 Charlie Rosmalm sebom 0 DNFF 
8 45 Elis Rippe 0 SV 
9 72 William Grängstedt 0 SV 
Heat: 76 Resultat Omg B-Final
Klass: 40+ Veteran  
Placering Startnr Namn Poäng Anm
1 868 Hans-Erik Sjöberg 10  
2 859 Peter Brunzell 7  
3 818 Johan Elovsson 5  
4 893 Tomas Andersson 3  
5 802 Tomas Boklund 2  
6 871 Johan Darbom 1  
7        
8        
9        
Heat: 77 Resultat Omg B-Final
Klass: 125cc  
Placering Startnr Namn Poäng Anm
1 108 Einar Friberg 10  
2 140 Alex Lindeqvist 7  
3 182 Robin Lejtorp 5  
4 132 Josefin Holmkvist 3  
5 135 Jesper Jansson 2  
6 172 Gustav Atteblad 1  
7 120 Emil Naessen 0  
8 110 Maximus Joge 0  
9 189 Alfred Åhlander 0 DNS 
Heat: 78 Resultat Omg B-Final
Klass: Xtreme  
Placering Startnr Namn Poäng Anm
1 94 Hampus Wretman 10  
2 70 Marcus Agerheim 7  
3 101 Gunnar Ullén 5  
4 80 Erik Eriksson 3  
5 87 Peter Gillberg 2  
6 73 Magnus Thituson 1  
7 47 Jimmy Karlsson 0  
8 40 Marcus Hellman 0  
9 4 Micke Göthesson 0 SV 
Heat: 79 Resultat Omg A-Final
Klass: Mini  
Placering Startnr Namn Poäng Anm
1 34 Liam Eriksson 10  
2 66 Felix Lundgren 10  
3 91 Lukas Fransson 10  
4 15 Pontus Karlsson 10  
5 93 Ellah Lundmark 10  
6        
7        
8        
9        
Heat: 80 Resultat Omg A-Final
Klass: Mini  
Placering Startnr Namn Poäng Anm
1 13 Leo Pettersson 10  
2 11 Wilma Berglund 10  
3 32 Isabell Holmkvist 10  
4 12 Jack Arvidsson 10  
5 61 Viktor Bengtsson 10  
6        
7        
8        
9        
Heat: 81 Resultat Omg A-Final
Klass: Mini  
Placering Startnr Namn Poäng Anm
1 94 Hugo Björk 10  
2 43 Sebbe Eklund 10  
3 36 Albin Malmkvist 10  
4 8 Erik Benton 10  
5 7 Emil H Larsson 10  
6        
7        
8        
9        
Heat: 82 Resultat Omg A-Final
Klass: Xtreme Junior  
Placering Startnr Namn Poäng Anm
1 373 Amadeus Thituson 10  
2 331 Isac Nordbeck 7  
3        
4        
5        
6        
7        
8        
9        
Heat: 83 Resultat Omg A-Final
Klass: 85cc  
Placering Startnr Namn Poäng Anm
1 24 Vilgot Wetter 10  
2 44 Alfred Eriksson 7  
3 55 Rasmus Lidman 5  
4 82 Ebbe Strömberg 3  
5 81 Oscar Fransson 2  
6 28 Olle Strömberg 1  
7 75 Pär Ekström 0  
8 6 Mealine Lunde 0  
9 17 Wiktor Wallin 0  
Heat: 84 Resultat Omg A-Final
Klass: 40+ Veteran  
Placering Startnr Namn Poäng Anm
1 815 Mattias Franzen 10  
2 881 Patrik Berryll 7  
3 885 Anders Martinsson 5  
4 876 Thomas Agerheim 3  
5 859 Peter Brunzell 2  
6 812 Christian Eklund 1  
7 816 Johan Eklund 0  
8 868 Hans-Erik Sjöberg 0  
9 888 Mats Sebom 0 DNF 
Heat: 85 Resultat Omg A-Final
Klass: 125cc  
Placering Startnr Namn Poäng Anm
1 102 Jonathan Rådström 10  
2 134 Erik Nilsson 7  
3 144 Elias Nilsson 5  
4 111 Eivind Walfridsson Dahl 3  
5 108 Einar Friberg 2  
6 113 Loke Pettersson 1  
7 170 Erik Andersson 0  
8 128 Oliwer Lidman 0  
9 140 Alex Lindeqvist 0  
Heat: 86 Resultat Omg A-Final
Klass: 250cc  
Placering Startnr Namn Poäng Anm
1 252 Marcus Svensson 10  
2 232 Rickard Landholm 7  
3 285 Eric Bönström 5  
4 258 Casper Granfors 3  
5 280 Rasmus Brunnkvist 2  
6 204 Sebastian Ainerfors 0 DNF 
7 277 Roger Lindberg 0 DNF 
8        
9        
Heat: 87 Resultat Omg A-Final
Klass: 650cc  
Placering Startnr Namn Poäng Anm
1 691 Johan Fransson 10  
2 603 Noel Eliasson 7  
3 658 Linus Andersen 5  
4 645 William Franzén 3  
5 609 Rikard johansson 2  
6 650 Felicia Walfridson 1  
7 680 Joakim Eriksson 0  
8 682 Alexandra Lejtorp 0  
9 605 Mattias Andersson 0  
Heat: 88 Resultat Omg A-Final
Klass: Xtreme  
Placering Startnr Namn Poäng Anm
1 161 Patrik Hallberg 10  
2 70 Marcus Agerheim 7  
3 1 Tommie Svärd 5  
4 66 Max Rundberg 3  
5 20 Jimmy Bergander 2  
6 94 Hampus Wretman 1  
7 189 Algot Hammarqvist 0  
8 124 Sebastian Enholm 0  
9 69 Charlie Agerheim 0 DNF